Silivri Ekip Klima Havalandırma Isıtma ve Soğutma Sistemleri Konusunda uzman ekibimiz bir işi bütün olarak ele alır ve işin başlangıcından teslimine kadar geçen süreçte aynı hassasiyetle davranır, havalandırma standartlarına uygun çözümler konusunda uzmanlaşmıştır.
Endüstriyel Havalandırma Sistemlerinin tercih alanları;
1. Endüstriyel Mutfak
2. Gıda Fabrikaları (Gıda hijyenin sağlanması ruhsat alımı için gereken standartlar)
3. Mezbahalar (mezbaha soğutması / havalandırması) Tarım il müdürlüklerinden ruhsat alımı için gereken standartlar
Kafe, bar, restoran, piknik, yemek fabrikası, otel, misafirhane ve kantin gibi işletmelerde bulunan endüstriyel mutfaklara uygulanacak doğru ve kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.
Bu tarz mutfaklarda aşırı derecede yemek kokuları, ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı mevcuttur. Bu duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin çalışmasına engel olacaktır.
Silivri Ekip Klima Havalandırma Isıtma ve Soğutma Sistemleri kuracağı mutfak havalandırma sistemi sayesinde hem müşterileriniz , hem çalışanlarınız hem de siz rahat bir nefes alacaksınız.
Endüstriyel mutfaklarda bacasız kokuyu ve dumanı önleyecek sistemlerin kurulumunda da Silivri Ekip Klima Havalandırma Isıtma ve Soğutma Sistemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu sistemler elektro statik filtre , aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini Silivri Ekip Klima Havalandırma Isıtma ve Soğutma Sistemleri kalitesi ile sizlere sunmaktayız.
Havalandırma sistemlerimiz Galvaniz, Paslanmaz veya Alüminyum levha ve yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilebilmektedir. Üretimlerimiz tesisat ve fittings malzemeleri bilgisayara verilen ölçüler ile yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir.
Havalandırma sistemleri, dirsekler, redüksiyonlar otomatik kilit makinesi ile kapatılmaktadır. Kanal flanş bağlantıları otomatik panç makinesinde yapılıp, üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlıkları sağlanır. Koşulların değişkenliği farketmeksizin, ortamların havalandırılması kesinlikle şarttır.
Baca Filtresi, endüstrinin gelişmesi ve buna bağlı çevreyi kirletici unsurların artması sonucunda, kurulduğu tesislerde bu maddelerin zararlı etkilerini azaltarak, öncelikle çalışanların sağlığını, çalışma ortamının güvenliğine ve de tesisteki metaksel malzemelerin mevcut yapılara zararının önlenmesine katkı sağlamaktadır.
Kullanım Alanları
Döküm Sanayi
Boya Üretim Sanayi
Deri, Suni Deri Üretim Sanayi
Maden İşletmeleri
İlaç Endüstrisi
Asit Depolama Tesisleri
Baca Filtre Çeşitleri
Kule Gaz Yıkama Filtreleri Scrubber
Organik Yağ Filtreleri
Amin Gazı Filtreleri
Koku filtreleri