Klima Santrali

Atmosferden alınan bir hava kütlesinin, farklı koşullandırmalar neticesinde gerekli ortama aktarılmasına yardımcı olan cihaza, klima santrali adı verilmektedir.
Klima santrallerinin, farklı farklı birçok çeşitte üretildiğini görebilmek mümkündür. Aspiratör, vantilatör, soğutma serpantini, filtre, ısıtma serpantini ve damper motoru, bilinen klima santrali çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bunların dışında da klima santralleri görülebilmektedir. Bu santraller, cihaza ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilmektedir.

Karışım Havalı Klima Santrali
Egzoz gazının bulunduğu ortama, taze hava girişi yapılması için kullanılan santrale, karışım havalı klima santrali adı verilmektedir. Bu santral, belirlenen miktarda taze hava imkanı sunabilmektedir ve bu durum, söz konusu hava santralinin en önemli özelliklerinden biridir. Egzoz havasının zehirli olduğu her yer, mutfaklar ve egzoz havasının kirli olduğu her ortam, bu klima santralinin kullanım alanı olarak bilinmektedir.

Isı Geri Kazanımlı Klima Santrali
Taze hava ve egzoz havası, ısı geri kazanımlı klima santrali sayesinde karıştırılmadan, ısı geri kazanım hücresinde birbirlerine enerjilerinin verir ve bu sayede koşullandırılır.

Taze Havalı Klima Santrali
Atmosferden almış olduğu temiz havayı, şartlandırılmış bir şekilde ilgili alana gönderen klima santraline, taze hava klima santrali adı verilmektedir. Kolay monte edilebilme ve kolay taşınma özelliğine sahiptir.
Eğer siz de klima santrali konusunda, profesyonel ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız, bu konuda firmamız ile iletişime geçebilir, yardım alabilirsiniz.
Firmamız bünyesinde etkin bir şekilde hizmet sunmakta olan müşteri temsilcilerimiz ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve ürünümüzle ilgili detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve ürünle ilgili kapsamlı bir rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aklınıza takılan her türlü sorun için bizlere ulaşabilirsiniz.