Hakkımızda

Havalandırma sistemlerinde işi tek seferinde ve zamanında bitirmek çok önemlidir. Ayrıca yapılan işlerin iyi bir mühendislik hesabı sonrası yine iyi bir uygulama ile başarılı olması kaçınılmazdır.
Ekip klima havalandırma olarak tüm havalandırma sistemlerinizin taahhüdü, tadilat, bakım ve onarımına 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün işlerde piyasada bir yıl olan havalandırma garantisini biz iki yıla çıkararak kalitemizi ve müşteri mutluluğuna verdiğimiz önemi göstermekteyiz.
Havalandırma işlemlerimizde siz müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek istenen kalite, standart fiyat ve zamanında teslim etmek bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir.
Esnek çalışma programlarımızla size her an destek olabilecek organizasyonumuzla sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir firma arıyorsanız. Ekip Klima havalandırma ile tanışmaya ve çalışmaya hemen başlayın.

Misyonumuz

Sektöründe lider, yenilikçi, güvenilir ve pozitif yaklaşımlarla müşterilerine hizmeti ve ürünleri en kaliteli bir şekilde, ilk defasında tam zamanında sunmak, ayrıca sektördeki konumunu sürekli olarak güçlendirmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerine, sektöre ve ülke ekonomisine katma değer yaratan lider markası olmak ve bu markayı en iyi şekilde temsil ederek lider olmak.

Kalite Politikamız

Kurum olarak sahip olduğu farklılıkları müşteri memnuniyetini artırmak yönünde kullanmak prensibidir. Bu amaçla oluşturduğu kalite politikasının temel ilkeleri şunlardır;

  • Müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ederek müşterilerimizin memnuniyetini sürekli sağlamak,

  • Gerçekleştirdiği tüm yapıları ve sunduğu tüm hizmetleri ilgili mevzuata ve müşteri beklentilerine, tamamen uygun yapmak; daha güvenli ve konforlu yapılar imal etmek.

  • Müşterilerimizi daha iyi anlayarak hizmet kalitemizi daima artırmak,

  • Sektörümüzdeki teknik ve teknolojik yeniliklere, altyapı ve personelimizle beraber uyum sağlamak,

  • Hem firma hem personel bazında yetkinliklerimizi sürekli artırmak,

  • Firma süreçlerini, firma kalitesini ve personelini “sürekli iyileştirme” felsefesiyle yönetmek,

Bu amaçla ISO 9001:2000 tabanlı Kalite Yönetim Sistemi felsefesini benimsedik ve uygulamaktayız.