Egzoz dumanı araç motorunda petrolün yanmasıyla oluşur ve çok faza CO2 içerir. Kişi hayatını riske atacak bu gazlar astım ve bronşitten kansere kadar hatta ölümlere yol açacak kadar zarar vermektedir. Yapılan incelemelerde şeker hastalığını da tetiklediği, kalp rahatsızlıkları ve felce sebep olabildiği yaşlılarda ise zatürree hastalığına yol açtığı gözlemlenmiştir.

Bu riskler sadece çalışanlar için değil otoparklara gelen müşterileri de içermektedir. Çeşitli akciğer hastalığı olanların yoğun egzoz gazı altında hayati riskleri çok daha fazladır.

Otopark içerisinde bulunan egzoz gazı ve karbondioksitin tahliyesi sağlanarak içeriye bol oksijenli temiz hava alınmalıdır. Doğal havalandırma teknikleri bu konuda ise kafi kalmamaktadır. Özellikle çeşitli bölgeler de açılan pencere ve giriş kapılarından rüzgarın olmadığı günlerde pis hava dışarıya tahliye edilemez ve içeride bulunanlar için hayati risk oluşturur. Otopark havalandırma sistemleri ise içerideki pis havayı ve istenmeyen ısıyı ortamın dışına tahliye ederken içeriye filtrelenmiş serin temiz hava göndererek ortamı ferahlatır.

Şirketimiz bütün havalandırma ihtiyaçlarınızda profesyonel personeli ve kaliteli ürünleriyle hizmetinizdedir.

Otopark Havalandırması Fiyatları
Otopark havalandırma sistemi ücretleri otoparkın büyüklüğe ve gereken havalandırma tesisatının ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Sizlere uygun olan havalandırma sisteminin fiyat teklifini almak için keşif için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yerinizde yaptığımız incelemenin sonucunda fiyat teklifimizi sunuyoruz.